Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kopalino

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 860 000 zł240 m² 7 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca kompleks trzech w pełni wyposażonych domów całorocznych, stworzonych z myślą o komfortowym wypoczynku, wygodzie użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Kopalino

Kopalino,pomorskie

3 500 000 zł8 500 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka z wydanym pnb o powierzchni 8,5 ha w miejscowości Kopalino. Projekt obejmuje jeden budynek rekreacyjno-usługowy (pensjonat) - 322 m2 pu oraz 18 budynków rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kopalino,pomorskie

890 000 zł129 m² 6 899,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferuje do nabycia 2 domy blisko morza w malowniczym Kopalinie na działce o metrażu 1020m2. Pierwszy z nich jest domem całorocznym o metrażu 129 m2. Budynek nie jest podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kopalino

Kopalino,pomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal użytkowy, ul. Morska

Kopalino,pomorskie

3 567 000 zł280 m² 12 739,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy 4 komfortowe, murowane, całoroczne domy po 70 m2 każdy, w zacisznym zakątku nadmorskiego Kopalina. Kompleks to w pełni działający biznes turystyczny - z oceną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kopalino

Kopalino,pomorskie

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Na sprzedaż całoroczny, komfortowy domek nad morzem, położony w malowniczym Kopalinie, zaledwie około 2,5 km od szerokiej, spokojnej plaży, do której prowadzi piękna droga przez sosnowy las. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona

Kopalino,pomorskie

479 000 zł1 762 m² 271,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Kopalino, ul. Jeziorna. Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 117/4, położona w malowniczej miejscowości Kopalino, gmina Choczewo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Kopalino,pomorskie

1 935 000 zł3 871 m² 499,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3871 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Kopalino, w gminie Choczewo. Atuty nieruchomości: - położenie nad morzem - 2,5km, - piękne lasy, - urocze Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

337 120 zł1 204 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Kopalinie o powierzchni 1204 m2, 2,5 km od Plaży w Lubiatowie. Działka posiada mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Kopalino,pomorskie

1 090 000 zł123 m² 8 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Kopalinie jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji, znanej z kameralnej atmosfery, pięknych lasów i spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kopalino

Kopalino,pomorskie

929 000 zł128 m² 7 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie nieruchomość obejmującą dwa niezależne, całoroczne domki rekreacyjne, położone na jednej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Obiekt funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kopalino

Kopalino,pomorskie

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie jeden z dwóch niezależnych, całorocznych domków rekreacyjnych, położonych na zagospodarowanej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Domek funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3000 m | Kopalino | blisko morza i jeziora Zainwestuj w miejsce, gdzie morze spotyka las i jezioro - wyjątkowa działka w Kopalinie to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żytnia

Kopalino,pomorskie

980 000 zł218 m² 4 495,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, całoroczny, wybudowany w 2013 roku, z dużą działką. Działka nr 132/35 o powierzchni 1193 m2 oraz dodatkowo udział w drodze w działce nr 132/17.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Morska

Kopalino,pomorskie

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Przedmiotem sprzedaży jest stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kopalino,pomorskie

795 000 zł119 m² 6 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany szkieletowy został zbudowany w 2004 roku, na dachu blachodachówka, okna dwuszybowe z okiennicami, garaż w bryle budynku. Grubość wełny mineralnej w ścianie 25cm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Żytnia

Kopalino,pomorskie

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta, całoroczny dom w Kopalinie nad Bałtykiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kopalino

Kopalino,pomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kopalino

Kopalino,pomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:578 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Bez prowizji od Kupującego. Szukasz dochodowej inwestycji nad morzem? Mam coś idealnego! Na sprzedaż dwa w pełni wyposażone, drewniane domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł3 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m2, położenie w Kopalinie , gmina Choczewo. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kopalino

Kopalino,pomorskie

1 299 000 zł307 m² 4 231,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Freedom Nieruchomości prezentuje niezwykły dom z dużym potencjałem w miejscowości Kopalino. Dom zlokalizowany jest w spokojnej części miejscowości i stanowi idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 499 m² 332,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kopalinie! 1499 m2 Objęta mpzp! opis działki: atrakcyjnie położona działka, w spokojnej i malowniczej miejscowości nadmorskiej w Kopalinie. Dookoła las, wiele ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 054 m² 378,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m , położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości Kopalino idealne miejsce dla osób szukających spokoju, natury i bliskości morza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kopalino,pomorskie

535 002 zł950 m² 563,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kopalino, kameralna miejscowość nad morzem (2,5km), w sąsiedztwie Lubiatowa. Na terenie miejscowości niewielkie jezioro, piękne wyjątkowe lasy bogate w runo leśne. Wygodne przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Lubiatowo

1 300 000 zł223,10 m² 5 826,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z czterema sypialniami. Atuty - spokojna okolica - blisko do plaży - duże przestronne pomieszczenia - gotowy działający biznes z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

1 300 000 zł223,10 m² 5 826,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z czterema sypialniami, poło-żony w spokojnej okolicy, blisko plaży, funkcjonujący obecnie jako pensjonat. Dom z peł-nym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

Działka budowlana

Lubiatowo

971 000 zł2 735 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubiatowo - nadmorska wieś położona w odległości 1,6 km od morza, otoczona absolutnie wyjątkowymi, urokliwymi lasami. Dojazd na plażę przez las wygodną brukową drogą "w pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

1 150 000 zł2 116 m² 543,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Lubiatowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +2 km

280 000 zł3 019 m² 92,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3019 m - spokojna okolica wśród malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +3 km

206 000 zł10 300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej położonej w malowniczej miejscowości Kierzkowo gm. Choczewo, działka o pow. 1,03 ha. Klasa gruntu III b. Zapraszamy na prezentację Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +3 km

220 200 zł1 101 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1101m.kw. zlokalizowana w Kierzkowie, w odległości około 5km od morza. Teren płaski, kształt zbliżony do kwadratu, wjazd na działkę od strony południowej, z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +3 km

Działka Kierzkowo

Kierzkowo

575 700 zł5 757 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o pow. 0,5757ha zlokalizowana w Kierzkowie, w centrum wsi. Dojazd drogą nieutwardzoną, odległość od asfaltu około 240m. W bezpośrednim sąsiedztwie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +3 km

227 000 zł1 011 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania działki o powierzchni 1011 do 1057 m2 w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +4 km

190 000 zł1 027 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta obejmuje malowniczo położone i nasłonecznione działki w Słajszewie 8/5 (1029 m2) oraz 8/6 (1027 m2). Przeznaczenie: tereny lokalizacji budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +4 km

285 120 zł3 168 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne nad morzem | Słajszewo | od ok. 3150 m Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Słajszewo (woj. pomorskie), w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +4 km

790 000 zł121,35 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom inwestycyjny Słajszewo - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kopalino +4 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij